Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye

Moda  Ressamlar  Seramik Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler

 

 

Müge Anlı'nın Şok İtirafı

müge anlı"Ağzımı Kapatamıyorum"

MÜGE ANLI BOŞANMA HABERİ

 

MİZAHİ YAZI*

Tevfik Elçioğlu, Grafik Saati

14-Şubat-2007, İstanbul- Şenay Düdek'le birlikte hazırlayıp sunduğu 'Dobra Dobra' programıyla, milyonların gönlüne taht kuran usta gazeteci yazar Müge Anlı'dan şok eden bir itiraf geldi.

grafiksaati.org.net .org Gençlik haberleri Kültür sanat magazin haber dergisi

Ankaralı Turgut'un, boşanma davası açtığı eşi ve sevgilisiyle yaşadığı vukuatların konu edildiği Dobra Dobra programına, telefonla bağlanan Ankaralı Turgut'la konuşan usta gazeteci, "Turgut; son günlerde yaptığın açıklamaları duyunca, şaşkınlıktan ağzımız bir karış açık kaldı; Hatta o kadar açık kaldı ki, dün bir ara zorlaya zorlaya ağzımı kapatabildim, zira çok fazla hava girmişti ve oksijen zehirlenmesinden ölmek üzereydim" dedi. Müge Anlı kimdir biyografi hayatı izle program atv

 

Ankaralı Turgut'la konuşurken, hayrete düşüp ağzı yeniden açılan Müge Anlı, bütün programı ağzı açık olarak sunmak zorunda kaldı.

 

Müge Anlı'nın Çürük Dişi Gözlerden Kaçmadı

Program boyunca, Müge Anlı'nın 32 dişinden başka bir şey göremeyen izleyiciler, Anlı'nın ağzında 3 dolgu, 1 adet iç kanal tedavisi ve 1 adet çürük tespit ettiler.

Program sonunda, Müge Anlı'nın ağzı, 3 adet vinç, 4 adet kerpeten ve 20 kişi tarafından  zorlukla kapatıldı.

Esra Ceyhan'ı Göreve Çağırıyoruz

Sitemize başvuran okurlarımız, Müge Anlı'nın zorla kapatılan ve ciddi hasar gören  ağzının bakımı için, ihtiyaç halinde yardım kampanyası başlatılması çağrısında bulundular. Bir kısım okurumuz ise sunucu Esra Ceyhan'ın diş hekimi kocasını göreve davet etti.

 

Yazı ve Grafikler: Tevfik Elçioğlu, grafiksaati.org,

, 14, Şubat 2007, İstanbul

(*): Bu yazıda bahsi geçen isim ve fotoğrafların, gerçek kişi ve kurumlarla benzerliği rastlantısaldır.

Gizlilik Politikası