Ana sayfa Annelik Bayan Bilen El Sanatlary Foto Galeriler Haberler
Kadynlar kulübü Klipler Örgüler Ressamlar Seramik Makaleler Yemekler
Google+

 

tuğba ekinci resimleri 100 derece fotoğrafları yanma demezler yanan adama 2013 biyografi o şimdi asker

 

Tuğba Ekinci Resimleri

Geriİleri

 

Diğer Foto Galerilerden Öne Çıkanlar

Ajda Pekkan Asuman Krause Aysun Kayacı Bergüzar Korel Çağla Şikel
Ajda Pekkan resimleri Asuman Krause Aysun Kayacı Bergüzar Korel Çağla Şikel
         
Demet Akalın Deniz Akkaya Didem Uzel Doğa Bekleriz Doğa Rutkay
Demet Akalın Deniz Akkaya Didem Uzel resimleri Doğa Bekleriz Doğa Rutkay
         
Ebru Gündeş Ebru Şallı Ece Gürsel Eva Maya Ebru Polat
Ebru Gündeş ebru şallı resimleri Ece Gürsel Eva Emel Maya ebru polat
         
Fatoş Kabasakal Gamze Özçelik Gülşen Hadise Işın Karaca
Fatoş Kabasakal Gamze Özçelik Gülşen Şarkıcı Hadise Işın Karaca resimleri
         
Müjde Ar Nil Karaibrahimgil Nilay Dorsa Öykü Serter Özgü Namal
Müjde Ar resimleri Nil Karaibrahimgil nilay dorsa öykü serter resimleri özgü namal resimleri
Sebnem Schaefer Sibel Can Tuğba Ekinci Tuğba Özay Tuğba Ünsal
Şebnem Schaefer resimleri sibel can resimleri Tuğba Ekinci Tuğba Özay Tuba Ünsal
Grafik Saati magazin Eğlence dünyasından haberler. Ünlü sanatçıların resimleri. Biyografi ve videolar. Magazin ve dedikodu haberleri. Gençlik aktiviteleri ve mekan tanıtımları. Açıklama: Ünlülerin hayatları. Eğlence mekanları, merkezleri video izle şarkı dinle müzik. Kim nerede nasıl eğleniyor? Eğlence mekanları merkezleri ve tanıtımları. Ünlü sanatçıların reklam filmleri. Erkek ve kadın giyim mağazaları. Yazlık elbise modelleri 2011. Giysi satın al

 

Yasemin Kozanoğlu Zeynep Mansur Zeynep Yılmaz

Diğer Foto Galerilerden Öne Çıkanlar

Yasemin Kozanoğlu Zeynep Mansur zeynep yılmaz resimleri

Keywords: Eğlence mekanları ve merkezleri reklam filmleri. Erkek kadın bayan giyim haberleri reklamları. Video izle şarkı müzik dinle. Bedava cilt bakımı ve filmi. Ünlü resimleri elbise modelleri. Ünlülerin hayatları biyografi kimdir? Twitter facebook vikipedi haberleri

Doğum gününü Mikonos’ta kutladı

Ali Karacan, 50’nci yaşını 8 Eylül akşamı Mikonos’ta kutladı. Kutlamada si Iryna Zdorsky, kardeşi Ömer Karacan ve annesi Cemile Garan da Ali Bey’i yalnız bırakmadı.

Duyduğuma göre müzmin bekar Ali Karacan, Zdorsky ile evlilik planları yapmaya başlamış. Karacan aslında evlilik fikrine pek sıcak bakmasa da annesi Cemile Hanım’ın torun özlemi onu inadından vazgeçirmiş. Bu arada Ömer Karacan, ı Elizabeth Hurley’in fotoğraf çekimlerini izlemek üzere geçtiğimiz hafta İzmir-Çeşme’deydi. Ömer Bey’in bir yakınının evinde kalan Hurley’nin fotoğraflarını çeken Nihat Odabaşı, çekimleri üç gün içinde tamamladı. Avrupa’nın dört büyük moda dergisi için yapılan bu çekimler sırasında Hurley’nin yanında kızı ve Hintli eşi Arun Nayar da vardı. Çekimler sonrasında Hurley, ailesiyle birlikte Londra’ya döndü. Ömer Karacan da ağabeyinin teknesiyle Mikanos’a geçti. Karacan ailesi şu sıralar Mikonos tatillerine devam ediyor.

Evlilik için fazla bekleme

Mango’nun 2007-2008 sonbahar-kış koleksiyonu, 5 Eylül akşamı Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen davetle tanıtıldı. Bu marka için bir koleksiyon hazırlayan Monica Cruz’un da bulunduğu gecede, Burcu Hanif ile Tuğba Peksayar’a rastladım. Geçtiğimiz yıl işadamı Mehmet Hanif’le evlenen Burcu Hanım, Peksayar’a 5 aydır birlikte olduğu Cenk Keskin’le evlenmek için fazla bekleni tavsiye ediyor, evliliğin ne kadar güzel bir şey olduğunu anlatıyordu.

Tatlıses nerede Pekkan da orada

İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz hafta Sortie’de konser verdi. Kuruçeşme’deki yazlık mekanda sahneye çıkan ünlü türkücüyü en öndeki locadan izleyenler arasında Semiramis Pekkan da vardı. Tatlıses’in fanatik hayranlarından biri olan, onun neredeyse hiçbir konserini kaçırmayan Pekkan, o akşam da kuralı bozmamıştı.

Gülin Tomay-Burak Karabacak

Ameliyat oldu

Sırmakeş Suları’nın sahibi Burak Karabacak, bir süredir bel ve sırt ağrılarından yakınıyordu. Sonunda ağrılara dayanamayıp doktora giden Karabacak’a fıtık teşhisi kondu. Hastalığın ilerlemiş olması nedeniyle de operasyon geçirmesi gerektiği söylendi. Önceleri ameliyat fikrine sıcak bakmayan ve müdahaleyi sürekli erteleyen Burak Bey’i ikna eden kişi eşi Gülin Tomay oldu. Onun ısrarlarıyla geçtiğimiz hafta ameliyat masasına yatan Burak Karabacak, şu sıralar evinde istirahat ediyor. Gülin Hanım da onu bir dakika olsun yalnız bırakmıyor.

Bodrum’da boşandılar İstanbul’da beraberler

Yıllardır Bodrum-Bitez’deki çiftlik evlerinde yaşayan fotoğraf sanatçısı Serdar Önal ile eski manken Merve İldeniz, 11 yıllık evliliklerini 6 yaşındaki kızları Leyla’ya rağmen bitirme kararı almış ve boşanmıştı. Ayrılığın ardından Önal, Bodrum-Ortakent’te kiraladığı bir eve yerleşti. İldeniz ise kızı Leyla’yla Bitez’deki evde kalmaya devam etti. Çifte önceki gün saat 15.00 sularında Bağdat Caddesi’nde rastladım. Kızlarını da yanlarına almış, ailece yürüyüşe çıkmışlardı. Bodrum’da boşanan çifti İstanbul’da birlikte görmek diğer dostları gibi beni de çok sevmüzikdi.

Klima çarpmış

Klimaların azizliğine uğrayan son isim Heves Ekinci oldu. Bademcikleri şişen ve yutkunma zorluğu çeken Ekinci, tam üç gündür evinde yatıyor. Sıcaklar yüzünden klimasını neredeyse hiç kapatmadığını, bu yüzden de rahatsızlandığını belirten Heves Hanım’ın evi, larının gönderdiği çiçeklerle dolup taşmış durumda...

Işık saçan tasarım

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, dDf (Dream Design Factory) ve Hürriyet Gazetesi işbirliğiyle düzenlenen İstanbul Tasarım Haftası (İstanbul Design Week IDW), İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ev sahipliğinde bir törenle açıldı. Bu yıl organizasyona İtalya, Almanya, İsveç, Fransa, Hollanda, Lübnan, Amerika, İran, Uruguay, Kore, Meksika, Yunanistan, İrlanda, Endonezya, Japonya, Brezilya ve Tayland’ın da arasında bulunduğu toplam 28 ülkeden tasarımcı katıldı. Bu arada dünyaca ünlü modacımız Hüseyin Çağlayan’ın Swarovski işbirliğiyle tasarladığı, LED’lerle kaplı elbise de İstanbul Design Week kapsamında Türkiye’de ilk kez sergileniyor.

(sağdan sola) Arhan Kayar (IDW), Maurizio Ribotti (Zona Tortona), Önder Küçükerman (IDW), Anne Marie Boutin (Observeur du Design), Eva Medyges (Budapest Design Week), Amy Kasper (ICFF New York), Atilano Gonzalez (Designmai), Esra Ekmekçi (IDW), Jovan Jelovac (ta- Belgrade Design Week), Valerio Castelli (Zona Tortona), Olwen Moseley (Cardiff Design Festival)

Bu daveti kaçırmadı

Dubai Uluslararası Finans Merkezi Körfez Sanat Fuarı (DIFC Gulf Art Fair), önümüzdeki mart ayında Dubai’de gerçekleştireceği fuarın dünya basın lansmanı için İstanbul’a geldi. Ortadoğu ve Avrupa’dan ünlü sanatseverleri, dünya sanatına yön veren galericileri buluşturan davet, önceki akşam Hotel Les Ottomans’ta gerçekleşti. Şarık-Lale Tara çiftinin kızları Leyla Tara da davete katılanlar arasındaydı...

Tatil sona erdi

Ulus’taki Sunset adlı restoranın sahibi Alize-Barış Tansever çifti, geçtiğimiz ay çocuklarıyla birlikte çıktıkları tatili noktalayıp İstanbul’a döndü. Tatillerini Fethiye Hillside’da geçiren Tansever çiftine tatilin ne kadar yaradığı, bronz tenleri ve ışıldayan gözlerinden anlaşılıyordu.

Gizlilik Politikası